ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

O nás

Rok 1998

Paní Jindřiška Smažíková zakládá firmu, která se od svého počátku specializuje na prodej zemědělské techniky francouzské firmy KUHN, navazuje tak na zkušenosti ze svého předchozího působiště (firma AGRI TÁBOR). Firma AGRI, která zanikla v roce 1998 se rovněž zabývala dovozem strojů KUHN, proto se nabízelo v prodeji této značky pokračovat. Firma J. Smažíková - Zemědělská technika měla v té době 3 zaměstnance a pronajala si skladové a kancelářské prostory.

Rok 2000

1.12.2000 je založena firma ZEM SPOL TÁBOR s.r.o. a  pokračuje v činnosti započaté firmou  J. Smažíková - Zemědělská technika. ZEM SPOL TÁBOR s.r.o. má 4 zaměstnance a začíná rozbíhat další aktivity (prodej slovenských pneumatických secích strojů PNEUSEJ). Prodej se uskutečňuje prostřednictvím prodejní sítě po celé ČR.

Rok 2003

Firma se stěhuje z pronajatých prostor do vlastní nově zbudované provozovny, čímž dojde k výraznému zlepšení podmínek pro prodej strojů a náhradních dílů.

Rok 2004 – 2015

ZEM SPOL TÁBOR s.r.o. se rozrůstá o dva zaměstnance a přibírá další aktivity (prodej strojů MANDAM, PERARD, ). V roce 2008 jsou postaveny další skladové prostory, nová kancelář a sociální zázemí. Se stoupající poptávkou zákazníků firma rozšiřuje portfolio svých služeb. Jedná se o tyto aktivity: výkup a dovoz použitých strojů KUHN na přání zákazníka, generální opravy strojů této značky, prodej ložisek značek NKE, ABEG, FYH a MNB, tryskání a pískování na vlastním dílenském vybavení.  V počtu 6-ti zaměstnanců funguje firma až do současné doby.

Rok 2016

Firma plánuje z důvodu navýšení kapacity výstavbu nové skladové haly o výměře cca 250m2 , dále pak rozšíření celkové plochy stávajícího areálu o 400m2.

Rok 2017

Realizace výstavby nové zateplené skladové haly o ploše 240m2 a venkovních zpevněných ploch. Rozšíření počtu strojů pro tryskání o poloautomatickou tryskací linku s točnou, pro tryskání zejména plechových disků automobilů.

 

 

 

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD